Plastiky, misy a obrazy

Gordana Glass a ELITE BATH

Realizácie interiérov

Kolekcia New Spirit

Sklo je moja duša

Napĺňa ma maľba s drahými kovmi, zlato a platina v jemnej súhre s bielou, vodovo tyrkysovou a vznešenou fialovou.
To som ja, sklo je moja duša.

posledné

Udalosti

Gordana Turuk : „Moje najväčšie ocenenie v živote je odovzdať moju tvorbu ďalej.“

Gordana Turuk je umelkyňa, ktorá dáva do svojej tvorby aj svoje srdce. Jej diela sú uznávané nie len na Slovensku, ale aj vo svete. Samotná britská kráľovná Alžbeta II. sa môže pýšiť jedinečnou šperkovnicou z jej dielne. Aj po britskej a nórskej kráľovskej audiencii však zostala pokorná a vďačná za všetky príležitosti v živote.

Golfista roku

Anketa GOLFISTA ROKU patří mezi jednu z nejvýznamnějších sportovních soutěží v České republice a je oficiálním projektem českého golfu pod záštitou PGA of Czech Republic.

Umenie je tým najkrajším prejavom existencie ľudstva. Našu históriu poznáme predovšetkým vďaka nemu. Najkrajším materiálom výtvarného prejavu je sklo. Ľudia si ho zamilovali od jeho vzniku. Ono je totiž stále tým darom nekonečných tvorivých možností, ktoré sú výzvou pre každého tvorcu. Kto podľahne kráse skla, kto ju dokáže rozvinúť v tvarový, farebný i obsahový ohňostroj kreativity, ten sa stáva mimoriadnou osobnosťou, napĺňajúcou odkaz jedinečnosti. Sklo je totiž jediným materiálom, ktorý ctí svetlo tak, že mu dovolí cezeň prechádzať a dať mu takú cestu farebného spektra dúhy akú si zaslúži.

Hodnotové piliere

Gordana čerpá inšpiráciu zo siedmych základných hodnotových pilierov, a tým sú Pokora, Ryba - Amfora, Spojovanie - láska, Moje srdce, Priateľstvo, Rodina, ktorá je ponímaná dvomi neoddeliteľnými časťami. Tento odkaz je transformovaný do každej z jej diel a prenáša sa následne na stovky šťastných majiteľov.

Viac o Gordane