Vydarený návrh interiéru od slovenských dizajnérov: Prírodné odtiene, orechové drevo a zlaté akcenty spolu tvoria dokonalý súlad

Rodinný dom v Dolnom Kubíne dostal vďaka slovenským dizajnérom novú tvár. Výsledkom ich práce je elegantný a nadčasový priestor, v ktorom si svoje miesto našli aj kontrasty.

Základom interiéru sú krémové a zemité odtiene. Práve tieto jemné farby dali vyniknúť orechovým odtieňom drevených prvkov a rôznym dizajnovým kúskom. Za zmienku stoja napríklad dizajnové svietidlá a sklenené diela umelkyne Gordany Turuk.

Zdroj: TOLICCIZdroj: TOLICCIZdroj: TOLICCI

Otvorený priestor

Vzdušnosť a svetlosť priestoru doplnili dizajnéri vhodnými zariaďovacími prvkami. Snažili sa pritom podporiť línie otvorenosti perspektívy. V obývačke dominuje sedačka v tvare L doplnená jednoduchým konferenčným stolíkom. Obývací priestor je vymedzený kobercom. Pri kuchyni stavili dizajnéri na bielu, nechýba kuchynský ostrov a jedálenský stôl. Ten je doplnený stoličkami vo výraznej zelenej farbe, čo do priestoru vnáša ďalší príjemný kontrast.

Zdroj: TOLICCIZdroj: TOLICCIZdroj: TOLICCIZdroj: TOLICCIZdroj: TOLICCIZdroj: TOLICCI

Kontrasty v spálni, čisté línie v kúpeľni

Spálňa je navrhnutá v odtieňoch krémovej a zelenej farby s doplnkovým zlatým akcentom vo forme dizajnových svietidiel nad nočnými stolíkmi. Samozrejmosťou je kozmetický stolík doplnený praktickým poufom na sedenie. Priestor spálne zjemňujú záclony a závesy.

Dizajn si našiel svoje uplatnenie aj v kúpeľni, a to najmä vo forme zavesených svietidiel nad umývadlovou skrinkou. Optické zväčšenie priestoru dizajnéri dosiahli vďaka obdĺžnikovému zrkadlu v zlatom ráme. Spomenúť možno i priehľadný sprchový kút, ktorého čisté línie sa do priestoru kúpeľne dokonale hodia.

Zdroj: TOLICCIZdroj: TOLICCIZdroj: TOLICCIZdroj: TOLICCI

Zdroj: Novostavby.sk

Prev Post

CHARITATIVNÍ AKCE PINK BUBBLE

Next Post

KRÁLOVNA KŘEHKÉ KRÁSY