7. Večer dobra

Už siedmy ročník filantropického projektu Večer dobra, výtvarníčky Gordana Glass, bol zameraný na pomoc kriticky chorým novorodencom – „krehkým deťom“.

Účelom bolo podporiť zriadenie jednotky intenzívnej a operačnej starostlivosti pre novorodencov na neonatologickej klinike intenzívnej medicíny detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou (DFNSP) Bratislava. Projekt sa uskutočnil pod záštitou ministra obrany SR Martina Glváča. Slávnostný galavečer projekty sa konal 9.3.2016 v hoteli Doubletree by Hilton Bratislava.

Večerom sprevádzali moderátori Andrea Pálfy Belányiová a Roman Juraško, ktorí vystúpili bez nároku na honorár. Počas večera si hostia mali možnosť prezrieť a vydražiť diela z kolekcie „krehké stopy Petra Sagana“ a Zlaté rybky šťastia“, z ktorých výžažok taktiež poputoval na DFNSP Bratislava. Viaceré z diel z kolekcie „Zlaté rybky šťastia“ odkúpili rodičia detí, ktoré spolu s výtvarníčkou Gordana Glass diela vytvorili, aby pomohli „krehkým deťom“. Súčasťou galavečera bolo odovzdanie symbolického šeku v hodnote 141 000 EUR riaditeľovi DFNSP Bratislva Doc. MUDR. Ladislavovi Kuželovi, CsC.

Zlatým partnerom projektu bola spoločnosť Edymax. Generálnym partnerom bola Slovenská pošta. Hlavným partnerom bolo Porsche Inter Auto Slovakia.

Ďakujeme, že pomáhate robiť dobro.

Predchádzajúci príspevok

Kreslenie pre krehké deti

Ďalší príspevok

Hennessy Ateliers 05.05.2016