Gordana Glass Křehká síla uměleckého skla v interiérovém designu

Podmanivá krása skla odjakživa poutala každého, kdo má rád kvalitní design a estetiku v interiéru. Nenucené pronikání světla přes honosná skleněná díla umělkyně Gordana Glass® mění interiér na umělecký skvost a obyčejný prostor na domov.

Celosvětově uznávaná umělecká sklářka Gordana Glass® odmaskovává díky sklu naši lidskou individualitu a odbourává stereotypy prostřednictvím velkolepých děl. Více než dvacet let přirozeně a ladně začleňuje výtvarné sklo do interiéru a vyzdvihuje prostor na nadstandardní úroveň. Komponováním skleněných uměleckých stěn, kuchyňských a koupelnových zástěn, ale i monumentální podsvícené skleněné obrazy a interiérové doplňky, dotváří autorka interiérový design na základě naší osobnosti. Originální tvorba Gordana Glass® přínáší nekonečnou inspiraci. Člověk má hranice jen ve své mysli – a ty okamžitě pominou ve chvíli, kdy vnímáme abstraktní realitu impozantních děl.

Moc uměleckého skla v interiéru

Sklo má různé důležité funkce. Prosvětlí prostor, který následně dýchá prostorností. Skleněné klenoty Gordana Glass® však vnášejí do interiéru něco hlubšího. Umění, křehkou sílu, mimořádnou atmosféru a nepopsatelné emoce. Punc kvality a exkluzivity dílům dodávají drahé kovy jako zlato a platila. Barevné abstrakce měnící se v rytmu dopadu světla dosahuje výtvarnice v procesu tvorby speciálními technikami. Dokonalá souhra kompozice prvků sklářského umění Gordana Glass® nutí pozorovatele v dílech opětovně nacházet nové emoce a pravdy.

Úspěchy umění GordanaGlass®

Éterickou auru umění Gordana Glass® jsme mohli vnímat na světové výstavě EXPO Dubaj 2020. Umělecká sklářka s velkou ctí reprezentovala Slovensko prvkem skleněného lipového listu ze speciální kolekce New Spirit. Autorku inspirovalo to, že samotný list netvoří krásu korunu stromu. Hlavním poselstvím byl odkaz, který nabádá lidstvo ke společnému formování košatých korun stromů, tím pádem na celosvětovou spolupráci. Jen společným úsilím můžeme dosáhnout mimořádných výsledků. Všudypřítomnou křehkou krásu s mimořádnou energií vystavuje Gordana Glass® ve svém ateliéru v Bratislavě a často i na výstavách v rámci Evropy a celého světa.

PRO MAGAZÍN TRAVEL FEVER TVOŘÍ Gordana Glass® NĚKOLIK LET KRÁSNÁ OCENĚNÍ NA NÁŠ GOLFOVÝ TURNAJ

Zdroj: Travelfever.cz

Predchádzajúci príspevok

Ocenenie pre Advokátní kanceláře roku 2021

Ďalší príspevok

Uvidím, čím ještě překvapím